• Hënë- Premte 8.00 - 20.00
 • Beqir Kastrati
 • +38138220444

BMW 118 d 2006

Telefono
BMW 2006
Të dhënat e Veturës
Kilometrazhi N/A
Karburanti Diesel
Motori N/A
Marshi Manual
Vozitje 4WD
Ngjyra jashtë Titanium Metalik
Ngjyra brenda E zezë
Regjistruar N/A
Historia N/A
Stock id 1
VIN:
Karakteristika
 • Radio CD SD CARD
 • abs
 • asp
 • airbag
 • Senzor shiu
 • Fellne alumini
 • Farat me rregullim të lartësisë
 • Llajsne dekoruese
 • drita të mjegullës
 • Dritat BI XENON
 • Mbyllje qendrore
Shënime

Në Shitje
V.P 2006
4 dyer , 5 ulse , nderruesin MANUAL 6
Mbështetëse për duar para
Xhamat para dhe mbrapa elektrik
Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
ulset ngjyr Zez
Ulset. Sport
Bordkopjuter “Plus”
Radio CD SD CARD,abs .Esp ,Airbag
Senzor shiu
Fellne alumini
Farat me rregullim të lartësisë
Llajsne dekoruese nga kromi
Drita të mjegullës
Dritat BI XENON
Mbyllje qendrore
Alarm kunder vjedhjes
Vetura është e Doganuar.
Çmimi sipas marrëveshjes

autoinfo.alautoinfo.co