• Hënë- Premte 8.00 - 20.00
 • Beqir Kastrati
 • +38138220444

BMW – 118 d – 2005

Telefono
BMW Civic
2005

Të dhënat e Veturës

Kilometrazhi 185000 mi
Karburanti Diesel
Motori 2.4
Marshi Manual
Vozitje N/A
Ngjyra jashtë Argjent metalik
Ngjyra brenda E zezë
Regjistruar N/A
Historia 10500
Stock id 1
VIN: ffg4a1234
Karakteristika
 • Nderruesi AUTOMATIK
 • klimatronik kater zonale
 • timonin sport
 • koamdant ne timon
 • shpejtesit ne timon F1
 • ulset lekur dhe alcantara
 • ulset sport
 • ulset me ngrohje para dhe mbrapa
 • ulset elektrike dhe memory

Shënime:

BMW – 118
– MOTORI 2.0 TDI – 125 PS
– VITI I PRODHIMIT 2005
– MANUEL 6+1 SHPEJTESI

autoinfo.alautoinfo.co