• Hënë- Premte 8.00 - 20.00
 • Beqir Kastrati
 • +38138220444
Telefono
BMW x-6
2013
Të dhënat e Veturës
Kilometrazhi 29000 mi
Karburanti Diesel
Motori 0 cm³
Marshi Automatik
Vozitje N/A
Ngjyra jashtë E kuqe metalike
Ngjyra brenda Hiri
Regjistruar N/A
Historia 29000
Stock id 1
VIN:
Karakteristika
 • Nderruesi AUTOMATIK
 • klimatronik kater zonale
 • timonin sport
 • koamdant ne timon
 • shpejtesit ne timon F1
 • ulset lekur dhe alcantara
 • ulset sport
 • ulset me ngrohje para dhe mbrapa
 • ulset elektrike dhe memory
Shënime

Ngjyra e kuqe metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK  OPSIONE : klimatronik kater zonale , timonin sport , koamdant ne timon , shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur dhe alcantara , ulset sport , ulset me ngrohje para dhe mbrapa , ulset elektrike dhe memory , i hapur lart SHIBER , KAMERAT 360 shkalle , navigacion GPS TV HD , me dhez pa qels (KEYLESS-GO) , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system , dritat LED para dhe mbrapa , senzora te parkingut para dhe mbrapa , projtektorin (heads up display) , senzorat e tejkalimit ne pasqyre , hapet dhe mbyllet me gisht, zerimin HARMAN/KARDON , tempomat , bordkompjuter , vet parkim ( PARKASIST) , radio CD USB , esp , abs , airbag , fellne . etj FULL OPSIONE M-POWER 50D

autoinfo.alautoinfo.co