• Hënë- Premte 8.00 - 20.00
 • Beqir Kastrati
 • +38138220444

LAND ROVER 2.7 D SPORT 2008

Telefono
Land Rover Rio
2008

Të dhënat e Veturës

Kilometrazhi 180000 mi
Karburanti Diesel
Motori 2.7
Marshi Automatik
Vozitje 4WD, AWD, FWD, RWD
Ngjyra jashtë Argjent metalik
Ngjyra brenda E zezë
Regjistruar N/A
Historia 10555
Stock id 1
VIN: 000000
Karakteristika
 • Nderruesi AUTOMATIK
 • klimatronik kater zonale
 • timonin sport
 • koamdant ne timon
 • shpejtesit ne timon F1
 • ulset lekur dhe alcantara
 • ulset sport
 • ulset me ngrohje para dhe mbrapa
 • ulset elektrike dhe memory

Shënime:

LAND ROVER 2.7 D SPORT VITI 2008 ME DOGAN FULL OPCIJONE

autoinfo.alautoinfo.co