• Hënë- Premte 8.00 - 20.00
 • Beqir Kastrati
 • +38138220444

Mercedes – B 170, 2006

Telefono
Mercedes-Benz Model X
2006
Të dhënat e Veturës
Kilometrazhi N/A
Karburanti Benzinë
Motori N/A
Marshi Automatik
Vozitje AWD
Ngjyra jashtë Titanium Metalik
Ngjyra brenda Hiri
Regjistruar N/A
Historia 50000
Stock id 1
VIN:
Karakteristika
 • Klimatronik
 • Hidraulik
 • Dritare Elektrike
 • Mbyllje Qendrore
 • ABS
 • ESP
 • Airbaga
 • Radio CD
 • Automatik
 • Tiptronik
 • Komanda ne Timon
 • Senzor Te Parkingut ETJ

Shënime:

Shitet mercedes B 170 automatik-tipreonik benzins i sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir dhe shum i ruajtur me liber servisi te bera ne mercedes. vetura eshte e doganuar!

autoinfo.alautoinfo.co