• Hënë- Premte 8.00 - 20.00
 • Beqir Kastrati
 • +38138220444

Mercedes-Benz S-350 AMG LINE LANG 2014

Telefono
Mercedes-Benz S-Class
Të dhënat e Veturës
Kilometrazhi N/A
Karburanti Benzinë
Motori N/A
Marshi Automatik
Vozitje N/A
Ngjyra jashtë E zezë
Ngjyra brenda E zezë
Regjistruar N/A
Historia 143000
Stock id 1
VIN:
Karakteristika
 • ulset lekur krem
 • ulset elektrike dhe memory
 • ulset sport
 • dritat LED para dhe mbrapa
 • dritat BI XENON
 • navigacion GPS TV HD
 • senzora te parkigut para dhe mbrapa
 • i hapur lart PANORAM
 • bordkompjuter
 • tempomat
 • radio CD USB
 • abs
 • esp
 • airbag
 • dritaret elektrike
 • mbyllje elektrike
 • fellne
Shënime

Ngjyra e zez metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK OPSIONE :klimatronik dy zonale , timonin sport , koamdnat ne timon , ulset lekur krem , ulset elektrike dhe memory , senzora te parkigut para dhe mbrapa , i hapur lart PANORAM , bordkompjuter , tempomat , radio CD USB , abs , esp , airbag , dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne ulset sport , dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON , navigacion GPS TV HD , etj .

autoinfo.alautoinfo.co