• Hënë- Premte 8.00 - 20.00
 • Beqir Kastrati
 • +38138220444

TIGUAN 2.0 TDI VITI – 2009

Telefoni
VW Tiguan
2009

Të dhënat e Veturës

Kilometrazhi N/A
Karburanti N/A
Motori 2.0
Marshi Manual
Vozitje N/A
Ngjyra jashtë E bardhë
Ngjyra brenda E zezë
Regjistruar N/A
Historia 10000
Stock id 1
VIN: 584dd1a1
Karakteristika
 • Likur te gjitha ulset
 • Xenon bi-xenon
 • Senzora shiu
 • Senzora parkingu
 • Pulla ne timon
 • Karrikat me nxemje dhe ftohje
 • Klimatronik
 • Dvd me 3 aux
 • Tempomat
 • Kuka per (terheqje) me instalim elektrik
 • Fellna te bukura fabrikisht
 • Pasqyret me nxemje + palosjee me rrym
 • Xhamat e zi fabrikisht
 • 4 xhamat me rrym

Shënime:

TIGUAN 2.0 TDI
VITI – 2009
ME DOGAN
TEL -044-153-239

autoinfo.alautoinfo.co