• Hënë- Premte 8.00 - 20.00
 • Beqir Kastrati
 • +38138220444

VW GOLF 6 2010 2.0 TDI

Telefono
VW Golf 6
2010
Të dhënat e Veturës
Kilometrazhi 100000 mi
Karburanti Diesel
Motori N/A
Marshi Manual
Vozitje N/A
Ngjyra jashtë E zezë
Ngjyra brenda E zezë
Regjistruar N/A
Historia 99000
Stock id 1
VIN:
Karakteristika
 • klimatronik
 • karrika rekaro dhe me nxemje
 • cd sharger fabrikisht
 • ABS
 • SRS
 • komanda ne timon
 • tempomat
 • senzora para dhe mbrapa
 • sistem automatik te dhezjes dhe fikjes
 • hapje elektronike te xhamave
 • sistem automatik te parkimit
 • full opsion
Shënime

-6 shpejtesi – tiptronik.
-regjistrim deri 15.03.2017 plus kasko ne rast vjedhje, thyrje xhami- kompensim.
-karton i gjelber.
-Senzore parkimi para dhe prapa.
-Gomat prodhim 2016
-Fellne 16
-Klimatronik , klime bizonale.
-micro SD.
-AUX.
-Kartonin e gjelber

Ne gjendje te mire pune, kilometrat mund te verifikohen ne servise te autorizauara

autoinfo.alautoinfo.co