• Hënë- Premte 8.00 - 20.00
 • Beqir Kastrati
 • +38138220444

VW GOLF IV 1.9 TDi 2003

Telefono
VW 2003

Të dhënat e Veturës

Kilometrazhi N/A
Karburanti Diesel
Motori 1.9
Marshi Manual
Vozitje N/A
Ngjyra jashtë E Kaltërt
Ngjyra brenda E zezë
Regjistruar N/A
Historia N/A
Stock id 1
VIN: 24aff3211
Karakteristika
 • Ngjyra e kaltert metalike
 • Klima automatike dy-zonale “Climatronic
 • ” Radio
 • Ulëset e para standarde
 • Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
 • ESP
 • ABS
 • EDL
 • ASR
 • Disqe para dhe mbrapa
 • disqet e para me ftohje të brendshme
 • Airbag anësorë në ulëset e para
 • ISOFIX
 • Mbyllje qendrore me teledirigjim
 • Dritat kryesore Halogene
 • Dritë për mjegull mbrapa
 • Treguesit anësorë ngjyrë të bardhë
 • Timon servo progresiv elektro-mekanik
 • Xhamat para elektrik
 • Bordkompjuter
 • Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
 • Pasqyre nën mbrojtëset e diellit
 • Mbrojtësit në ngjyrë të automjetit
 • 4 Rrotë çeliku 6 J x 15
 • me kapak dekorues
 • 2 çelësa
 • Libër servisi etj.

Shënime:

VW GOLF IV 1.9 TDi, 74kw 101Ps, Modeli Pacific, i Doganuar, viti i prodhimit 2003.

autoinfo.alautoinfo.co