• Hënë- Premte 8.00 - 20.00
 • Beqir Kastrati
 • +38138220444

VW Polo 1.9 2013

Telefono
VW Polo
2013

Të dhënat e Veturës

Kilometrazhi 94000 mi
Karburanti Diesel
Motori N/A
Marshi Manual
Vozitje N/A
Ngjyra jashtë E kuqe e mbylltë
Ngjyra brenda E zezë
Regjistruar N/A
Historia 45000
Stock id 1
VIN: 000000
Karakteristika
 • Ngjyra e kuqe metalike
 • Klima automatike dy-zonale “Climatronic
 • ” Radio Navigacion me Touchscreen monitor
 • Ulëset e para standarde
 • Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
 • ESP përfshirë ABS
 • EDL dhe ASR
 • Disqe para dhe mbrapa
 • disqet e para me ftohje të brendshme
 • Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer”
 • Airbag anësorë në ulëset e para
 • Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm
 • Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë
 • ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë
 • Mbyllje qendrore me teledirigjim
 • Dritat kryesore Halogene
 • Dritë për mjegull mbrapa
 • Treguesit anësorë ngjyrë të bardhë
 • Timon servo progresiv elektro-mekanik
 • Xhamat para elektrik
 • Bordkompjuter
 • Start Stop sisem
 • Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
 • Pasqyre nën mbrojtëset e diellit
 • Mbrojtësit në ngjyrë të automjetit
 • Xhamat e gjelbër termoizolues
 • 4 Rrotë çeliku 6 J x 15
 • me kapak dekorues
 • 2 çelësa
 • Libër servisi etj.

Shënime:

VW Polo 1.9 2013

autoinfo.alautoinfo.co